Písečtí ovládli Jihočeský žebříček v orientačním běhu

25.10.2018 20:25

O víkendu 20.-21.10 po závodě Vodňanský kapr v Bílsku byly vyhlášeny výsledky Jihočeského žebříčku v orientačním běhu.  V klubové soutěži družstev obsadily Orientační sporty Písek v dětské a dorostenecké kategorii první místa. V soutěži jednotlivců pak dosáhli těchto výsledků: Pazderníková Petra 3. místo D12; Klára Počtová 3. místo D14; Šafaříková Lucie a Bečvářová Markéta 1. a 2. místo D16; Karbusová Kateřina 1. místo D18. Pazderník Tomáš a Šmahel Tadeáš 1. a 3. místo H10; Velát Vojtěch 3. místo H14; Sobotka Radim 3. místo H16; Valenta Adam 1. místo H18 a Bečvář Petr 1. místo H20.  V kategorii dospělých a veteránů zvítězila Eva Paulerová v kategorii D55 v mužských pak Ivo Šafařík a Lukáš Šmahel 2. a 3. místo H21; Pavel Hrdlička 3. místo H45 a Bedřich Šafařík 3. místo H55. Kompletní výsledky žebříčku jsou na webu https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=4653

Kapra Letos vylovil Adam Valenta a Kačka Karbusová HD 18 - gartulujeme!!

Klub Orientační sporty Písek se během krátké doby dokázal vypracovat z malého klubu nadšenců mezi nejlepší a největší v Jihočeské oblasti. V současnosti sdružuje 65 členů z Písku, Prachatic a okolí a pomalu začíná pronikat i do republikového dění.  Petr Bečvář letos vystoupal na druhou příčku republikového žebříčku B Čechy-západ v kategorii H20 a získal licenci A. Orientační sporty Písek pořádají pravidelné tréninky a během roku i několik závodů. V letošním roce se ještě můžete těšit na již klasický noční závod Vánoční bloudění, které proběhne v prosinci. Pro více informací sledujte web https://os-pisek.webnode.cz/ nebo facebook. Orientační sporty Písek děkují městu Písek za skvělou podporu a Lesům města Písek za možnost v lese trénovat a pořádat závody. Děkujeme také všem rodičům, přátelům a podporovatelům. Za klub Orientační sporty Písek předseda Vojtěch Blažek.